Особливості друку креслень та плакатів.

Найпопулярніша послуга в нашій майстерні –друк креслень та плакатів А1, А2, А3.

Для друку використовуємо плотери, які дають можливість друкувати креслення та зображення  довжиною до 50 метрів та шириною 610мм.

Розробляються креслення за допомогою спецільних інженерних програм, в яких зазвичай працюють інженери, архітектори або дизайнери. Щоб правильно відтворити  на папері дані креслень, спеціалісти в Принт Майстрі мають професійну кваліфікацію і досвід більше 10 років подібної роботи. Існують вимоги до оформлення креслень, які ми завжди виконуємо.

Але Вам потрібно пам’ятати, що не всі програми можуть бути встановлені на нашому ПК, тому краще нам зателефонувати заздалегідь, щоб обговорити всі деталі. Або скинути креслення нам на пошту prmk798@gmail.com, щоб наші спеціалісти змогли попередньо переглянути файли і допомогти зберегти їх на вашому пристрої належним чином.

Для друку ми використовуємо ватман 170г/м2 або тонкий рулонний папір 80г/м2, який найбільше підходить до проектної документації. Ми запропонуємо Вам різні варіанти.

Якщо Вам потрібно буде роздрукувати плакат або рекламу, найкраще пересилати нам файл через файлообмінник або архівом, щоб не пошкодилась якість зображення.

Call Now Button