Друк фото зі смартфонів, соціальних мереж.

З появою смартфонів з фотокамерами  в рази виросла кількість знімків й поступово фото з мобільного почали витісняти фото з цифрових фотоапаратів. Зараз дуже рідко можна побачити людину з фотоапаратом, виключення –фотографи. Більшість людей фотографує смартфонами і якість таких фото зазвичай достатня для друку фото 10х15. А, якщо виставити в смартфоні професійні налаштування, можливо надрукувати фото й більшого розміру, наприклад 13х18, 15х21, 21х30, 30х42.

Дуже дивно, що друкувати фото продовжують не менше! Дійсно, найкращі знімки хочеться зберегти в паперовому вигляді, то му що комп’ютер або смартфон – сховише не дуже надійне. Після виникнення збою в системі або пошкодження жорсткого диску всі фотознімки можуть зникнути, а ось в друкованому варіанті у вигляді фото 10х15 або фото у рамочці чи фото в стилі поларойд будуть створювати вам гарний настрій все життя!

Яким чином можна передати нам фото для друку?

  1. Переслати на пошту prmk798@gmail.com
  2. Переслати на viber або telegram +38067 798 0000
  3. Загрузити у файлообмінник та кинути нам посилання
  4. Прийти до нашого магазину за адресою м.Кременчук вул.Гагаріна, 17/47 й за допомогою usb-кабелю перекинути нам свої фото (кабелі в наявності всі види — Micro USB, Type-C , Lightning )
  5. Завітати до нас й передати фото за допомогою кардридеру (в нас є всі види card reader)
  6. На флешці, диску, дискеті.
  7. Будь-які інші способи.

Також ми зможемо завантажити ваші фото з соціальних мереж Instagram та Facebook.

Call Now Button